ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 9534

Останні новини

20 Липня17:52 У Головному управлінні за підтримки «ООН Жінки»обговорили гендерну політику в інформаційній діяльності Служби порятунку
19-20 липня у актовій залі Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області відбувся семінар "Гендер в системі ДСНС в контексті імплементації резолюції ООН "Жінки. Мир. Безпека."
20 Липня15:44 Верхньодніпровський район: рятувальники закликають громадян дотримуватись правил поведінки в екосистемах
З року в рік пожежі в екосистемах завдають значного збитку державі та навколишньому середовищу. В більшості випадків пожежі в екосистемах трапляються через людську недбалість.
20 Липня15:36 м. Покров: рятувальники доносили до свідомості громадян правила пожежної безпеки в побуті
20 липня рятувальники з міста Покров спілкувалися з перехожими громадянами міста на тему: «Дотримання правил пожежної безпеки в побуті, алгоритм дій на випадок пожежі».
20 Липня12:03 Апостолівський район: фахівці Служби порятунку провели рейд на пляжі
20 липня рятувальниками Апостолівського району спільно з журналістами ТОВ «Лілія-ТВ» було проведено рейд по території Зеленодольського міського пляжу.
20 Липня11:37 м. Кам’янське : рятувальники провели профілактичну бесіду з трудовим колективом ПрАТ «ЮЖКОКС»
20 липня рятувальники 22 – ї Державної пожежно-рятувальної частини 2 – го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об’єктів провели профілактичну бесіду з трудовим колективом ПрАТ «ЮЖКОКС» на тему: «На воді відпочивай з розумом».
19 Липня17:04 м. Дніпро: відбулась нарада з питань забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти області
19 липня 2018 року під головуванням першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Кужмана О.М. відбулася нарада з питань забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти області
19 Липня15:53 м. Першотравенськ: психологом проведено вивчення соціально-психологічного клімату та стану психологічного забезпечення у підрозділах
19 липня психологом здійснено вивчення соціально-психологічного клімату та стану психологічного забезпечення службової діяльності у Першотравенському міському відділі та 47 державній пожежно-рятувальній частині Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
19 Липня10:49 м. Дніпро: інспекторський склад провів інформаційно-роз’яснювальну роботу
18 липня інспекторський склад 19 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області під час планової перевірки Центру соціальної підтримки дітей «Довіра», провели масово-роз’яснювальну роботу серед працівників на тему: «Безпечного поводження в побуті та на відпочинку».
18 Липня17:07 Інформація для кандидатів на службу цивільного захисту
Чинним антикорупційним законодавством передбачено певні вимоги фінансового контролю для осіб, які є кандидатами на посади начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту.
18 Липня14:05 Дніпро: рятувальники провели спеціальну підготовку з працівниками Місцевої пожежної команди
З 18 червня 2018 року по 17 липня 2018 року співробітники Навчального пункту АРЗ СП ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області проводили спеціальну підготовку з 13 працівниками Місцевої пожежної команди №1 с. Новопокровки Солонянського району Дніпропетровської області
18 Липня13:59 м. Тернівка: рятувальники продовжують проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням
Проведення профілактичної роботи з населенням є однією з головних завдань Служби порятунку. Тому, сьогодні, рятувальники 50-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України спілкувались з мешканцями міста на тему дотримання правил пожежної безпеки в побуті та природних екосистемах
18 Липня13:56 м. Дніпро: сумісний рейд інспекторів Служби порятунку та представників Національної поліції на пляжі міста
Розпочався купальний сезон. Тисячі людей у цей період місцем свого відпочинку обиратимуть берег моря, річки, озера чи ставка
18 Липня13:52 м. Покров: рятувальники систематично проводять агітаційну роботу в житловому секторі
За статистичними даними найбільша кількість пожеж, це пожежі у житловому секторі, тож запобігання їм є пріоритетним завданням номер один для рятувальників з міста Покров
17 Липня18:12 Криворізький район: рятувальники закликають не провокувати пожежі в екосистемах
Щорічно пожежі у природних екосистемах завдають значного збитку державі та в першу чергу навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо та нафтопроводів, лісові насадження.
17 Липня16:59 Синельниківський район: фахівці ДСНС нагадали громадянам правила пожежної безпеки у побуті
17 липня з метою запобігання загибелі людей на пожежах, співробітники Синельниківського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України в області провели роз'яснювальну роботу з громадянами у приватному секторі міста з питань дотримання правил безпеки життєдіяльності і профілактики виникнення надзвичайних ситуацій.
17 Липня15:16 м. Кривий Ріг: рятувальники разом із представниками поліції, Червоного хреста та ЗМІ провели профілактичний рейд на затопленому кар’єрі
17 липня на затопленому кар’єрі Покровського району було проведено спільний профілактичний рейд рятувальників разом з представниками поліції, Червоного хреста та ЗМІ, спрямований на попередження загибелі людей на воді у період літнього купального сезону.
17 Липня13:56 м. Покров: вогнеборці разом з представниками лісового господарства та волонтерами провели профілактичний рейд в екосистемах
17 липня співробітники Покровського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області разом з представниками лісового господарства та волонтерами провели профілактичний рейд на території Державного підприємства «Марганецьке лісове господарство».
17 Липня12:26 м. Дніпро: рятувальники, патрульні та представники «Червоного Хреста України» провели профілактичний захід на воді (ВІДЕО)
Питання безпеки людей, а тим більше безпеки дітей на воді – гостре та актуальне особливо під час купального сезону
17 Липня12:14 м. Кам’янське: вогнеборці провели профілактичну бесіду з працівниками підприємства
Аби попередити виникнення пожеж у лісах у спекотну погоду, 17 липня вогнеборці 22 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну бесіду з працівниками підприємства ПрАТ «ЮЖКОКС».
16 Липня17:11 м. Синельникове: працівниками Служби порятунку проводиться профілактична робота з метою зменшення надзвичайних подій на водних об'єктах
16 липня інспекторський склад Синельниківського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели рейд щодо недопущення загибелі людей на водних об'єктах у літній період.
16 Липня15:53 Магдалинівський район: рятувальники продовжують проводити профілактичні відпрацювання житлового сектору
Під час пожежонебезпечного періоду кількість пожеж різко збільшується. Необережно кинутий недопалок, необережне поводження з вогнем може спричинити виникнення пожежі.
16 Липня14:53 м. Покров: вогнеборці продовжують проводити роз’яснювальні заходи із запобігання пожеж у житловому секторі
Запобігаючи пожежам у житловому секторі рятувальники з міста Покров систематично нагадують населенню про дотримання правил пожежної безпеки, адже профілактика пожеж є одне з пріоритетних завдань фахівців ДСНС. Головною метою даного заходу було навчити громадян правилам пожежної безпеки в побуті та нагадати послідовність дій у разі виникнення пожежі у житловому секторі.
16 Липня14:42 м. Кам’янське : рятувальники провели профілактичну бесіду з трудовим колективом підприємства ПрАТ «ЮЖКОКС»
16 липня рятувальники 22- ї Державної пожежно-рятувальної частини 2- го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об’єктів провели профілактичну бесіду з трудовим колективом підприємства ПрАТ «ЮЖКОКС».
16 Липня13:55 м. Дніпро: рятувальники взяли участь у прес-конференції «Підсумки тижня від поліції та рятувальників»
16-го липня в прес-центрі інформаційного агентства «Інформатор» було надано підсумкову інформацію щодо виникнення надзвичайних подій за минулий тиждень.
15 Липня18:51 м. Марганець: cпівробітники ДСНС провели профілактичні бесіди з населенням
Під час святкування у місті Дня Нептуна співробітники Марганецького міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, 15 липня провели профілактичні бесіди з населенням за територією міста біля водойм.

    Твіт