ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 9893

Останні новини

19 Вересня17:50 м. Синельникове: співробітники Служби порятунку закликають громадян міста до уважності та обережності
З метою запобігання виникнення пожеж у житловому секторі та на відкритих територіях фахівці Служби порятунку Синельниківського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області 19 вересня провели з мешканцями міста профілактичні бесіди.
19 Вересня17:18 м. Новомосковськ: рятувальники проводять перевірки навчальних закладів
З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій (подій) різного виду на об’єктах з масовим перебуванням людей, а також збереження життя та здоров’я дітей, інспектори Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України в області провели перевірку додержання і виконання вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки і цивільного захисту у навчально-виховному комплексі № 5 у місті Новомосковськ.
19 Вересня16:49 м. Дніпро: рятувальники нагадали мешканцям Центрального району про виявлення вибухонебезпечних предметів
Нажаль, з кожним днем збільшується кількість трагічних наслідків виявлення вибухонебезпечних предметів пересічними громадянами. Тож 19 вересня співробітники 2 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в області провели профілактичні бесіди по вулицях: Ульянова, Володимира Антоновича, Херсонська та проспектом Олександра Поля щодо безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів.
19 Вересня16:29 Царичанський район: фахівці ДСНС провели профілактичний рейд приватного житлового сектору
У зв’язку зі збільшенням пожеж у житловому секторі та у природних екосистемах, фахівці ДСНС Царичанського районного сектору провели профілактичні бесіди з мешканцями приватного житлового сектору щодо недопущення пожеж у приватних садибах та у природних екосистемах.
19 Вересня16:18 м. Дніпро: співробітники ДСНС провели профілактичну бесіду з мешканцями щодо безпеки на воді
Досить часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків. Кількість надзвичайних подій на водоймах нажаль не зменшується.
19 Вересня16:04 м. Кривий Ріг: вогнеборці прийняли участь у спеціальних об’єктових навчаннях
19 вересня у місті Кривий Ріг на території сортопрокатного цеху №1 приватного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» проведене спеціальне об’єктове навчання спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту, в яких був задіяний особовий склад 29-ї державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
19 Вересня15:03 м. Кривий Ріг: проведено заняття з підвищення оперативної майстерності (ФОТО. ВІДЕО)
Сьогодні, 19 вересня на базі 10 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з начальниками караулів, диспетчерами та керівним складом пожежно-рятувальних підрозділів Криворізької оперативної зони було проведено заняття з підвищення оперативної майстерності.
19 Вересня10:19 м. Покров: рятувальники запобігають пожежам у житловому секторі
Найбільш дієвими заходами для запобігання пожеж у житловому секторі, недопущення загибелі та травмування людей на них - є проведення з громадянами різноманітної інформаційної та роз’яснювальної роботи.
18 Вересня17:11 м. Новомосковськ: рятувальники навчають дітей основам безпеки життєдіяльності
18 вересня з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій (подій), навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях.
18 Вересня17:01 м. Павлоград: співробітниками Головного управління проведено заняття школи підвищення оперативної майстерності та заняття з диспетчерським складом Західно-Донбаської оперативної зони
18 вересня в місті Павлоград відбувся захід з підвищення професійного рівня підготовки керівного складу пожежно-рятувальних підрозділів, які виступають в ролі керівника гасіння пожежі, в якому взяли участь рятувальники Західно-Донбаської оперативної зони. Свої навики вогнеборцям передавали фахівці оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
18 Вересня15:55 м. Кривий Ріг: рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в побуті
З метою зменшення кількості пожеж в житловому секторі, попередження травмування та загибелі людей на них, співробітники 16 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели черговий профілактичний інформаційно-роз’яснювальний рейд в приватному житловому секторі Тернівського району
18 Вересня15:41 м. Вільногірськ: рятувальники провели спеціальне об’єктове тренування на території Філії Вільногірського ГМК ПАТ «ОГХК»
З метою підтримання постійної готовності сил і засобів пожежно-рятувального підрозділу до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій з можливим викидом хімічно-небезпечних речовин та відпрацювання питань взаємодії органів управління і сил, які залучаються до оперативного реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації.
18 Вересня15:23 м. Дніпро: пожежна безпека у закладах освіти
18 вересня рятувальники 19 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області здійснили інформаційно-профілактичну роботу в Комунальному закладі освіти «Дошкільний навчальний заклад №123» з питань ознайомлення дошкільнят з правилами пожежної безпеки.
18 Вересня14:51 м. Дніпро: рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
Співробітники 4 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області приділяють особливу увагу навчанню підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності та діям на випадок виникнення надзвичайних подій. Тому 18 вересня вогнеборці завітали до дитячого садочку № 241 для проведення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
18 Вересня14:40 м. Кривий Ріг: рятувальники провели рейд щодо підвищення рівня пожежної безпеки в житловому секторі та на підприємстві
18 вересня інспекторським складом 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об’єктів організовано та проведено рейд на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», щодо профілактики пожеж, недопущення загибелі людей на них, підвищення рівня пожежної безпеки в житловому секторі та на підприємстві.
18 Вересня11:34 м. Нікополь: відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника
17 вересня, у день професійного свята, в 28 державній пожежно-рятувальній частині та Нікопольському міськрайонному відділі Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області відбувся урочистий збір особового складу з нагоди Дня рятівника.
18 Вересня11:12 м. Дніпро: рятувальники провели профілактичні інструктажі серед жителів на тему: «Правила поведінки у разі виявлення підозрілих предметів»
18 вересня співробітники 5 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятуваьного загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою профілактики пожеж, провели профілактичні бесіди з жителями висотних будинків та приватного житлового сектора на тему правила поведінки у разі виявлення підозрілих предметів.
17 Вересня19:12 м. Дніпро: рятувальники прийняли участь у благодійному заході "Мама+я"
Вже дванадцятий рік поспіль у місті Дніпро проводиться благодійний фестиваль «МАМА+Я». Участь у заході приймають діти сироти та діти що позбавлені батьківського піклування, вихованці дитячих будинків, будинків сімейного типу та прийомних сімей. Тож, 17 вересня - в день професійного свята рятувальників, до закладу відпочинку «Бартоломео» хлопці та дівчата приїхали із всієї області, аби прийняти участь у веселому та розважальному святі, яке створено спеціально для них.
17 Вересня19:04 м. Дніпро: рятувальники проводять екскурсію для дітей
17 вересня співробітники 19 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області провели екскурсію для дітей з інтернату «Планета добра» та з Духовного культурного центру «Українське подвір’я».
17 Вересня14:29 Криворізький район: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
17 вересня Україна відзначила День рятівника. Не залишились осторонь і рятувальники Криворізького району. Працівники районного сектору та 23 ДПРЧ Головного управління ДСНС області долучились до відзначення свята, провівши громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Проведення акції саме у такий день вже стало доброю традицією, а її основною метою є пропаганда серед населення нелегкої та благородної професії рятувальника.
17 Вересня12:40 Привітання начальника Головного управління з Днем рятівника!
Шановні колеги, дорогі ветерани та пенсіонери служби! Хочу висловити найтепліші слова подяки і шани для кожного рятівника з нагоди професійного свята – Дня рятівника. Цей значущий для кожного з нас день є приводом підвести підсумки діяльності, подякувати колегам за сумлінне виконання службового обов’язку та вклонитися пам’яті героїв, які віддали своє життя заради порятунку інших.
17 Вересня12:17 З нагоди професійного свята, рятувальники завітали до Дніпровської єпархії
Ранок професійного свята рятувальників розпочався із ранкового молебню та освяченню ікони «Неопалимої купини».
17 Вересня10:14 Начальник Головного управління привітав рятувальників з Днем рятівника
У Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області відбулось урочистий збір особового складу з нагоди Дня рятівника
14 Вересня19:08 м. Кам’янське: рятувальники провели профілактичну роботу серед мешканців Лівобережної частини міста
14 вересня рятувальники 9 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичний рейд серед мешканців Лівобережної частини міста Кам’янського
14 Вересня16:53 м. Новомосковськ: відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята Дня рятівника
17 вересня в Україні відзначається професійне свято День рятівника. Встановлення професійного свята свідчить про суспільне визначення нашої вкрай важливої професії, всіх хто присвятив життя нелегкій, але почесній справі – захисту від вогню та стихії національного багатства держави, її добробут, життя та здоров'я людей.

    Твіт