ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 10715

Останні новини

16 Січня17:26 м. Кам’янське: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо основних правил безпечної життєдіяльності у зимовий період
16 січня співробітники 9-ої державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальну роботу з населенням вулицями Дніпровського району міста Кам’янського.
16 Січня17:11 м. Дніпро: психолог провів групову роботу з особовим складом пожежно-рятувального підрозділу
Однією із серйозних проблем професійної діяльності є ймовірність виникнення професійної деформації, яка знижує адаптивність співробітників, справляє негативний вплив на ділове спілкування та ефективність службової діяльності в цілому.
16 Січня17:09 Томаківський район: рятувальники проводять роз’яснювальну роботу серед населення , щоб запобігти пожежам у житловому секторі
Проведення профілактичних відпрацювань є одним із методів боротьби з пожежами у житловому секторі, на яких щодня гинуть та травмуються люди. Так, тільки за перший місяць нового року в Томаківському районні вогонь забрав одне життя людини.
16 Січня17:01 У Жовтоводському гарнізоні ДСНС підведено підсумки роботи за 2018 рік
16 січня проведено загальні збори Жовтоводського гарнізону з метою підведення підсумків оперативно-службової діяльності за 2018 рік. Захід відбувся в актовому залі Центру дитячої юнацької творчості.
16 Січня16:17 м. Дніпро: з метою запобігання надзвичайним ситуаціям рятувальники провели роз’яснювальні бесіди у житловому секторі
16 січня особовим складом 4 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено масово-роз’яснювальну роботу з мешканцями приватного житлового сектору з метою попередження пожеж та загибелі людей на них.
16 Січня15:47 м. Дніпро: рятувальники разом з працівниками національної поліції провели спільний рейд з містянами
Найголовніше і найбільш актуальне завдання фахівців з пожежної безпеки є профілактика виникнення пожеж та загибелі людей на них. Зважаючи на статистику, перша причина виникнення пожеж є не додержання власниками своїх помешкань правил пожежної безпеки при використання пічного опалення чи обігрівальних приладів, а також необережне поводження з відкритим вогнем.
16 Січня15:40 м. Дніпро: співробітники Служби порятунку проводять профілактичні інструктажі серед жителів висотних будинків та будинків підвищеної поверховості
16 січня вогнеборці 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичні інструктажі серед жителів висотних будинків та будинків підвищеної поверховості в Амур-Нижньодніпровському районі міста Дніпро на тему: «Безпечне поводження в побуті».
16 Січня15:18 м. Павлоград: психологом проведено роботу спрямовану на адаптацію молодих співробітників до умов службової діяльності
Найважчим періодом для новоприбулих рятувальників є перші 6 місяців служби, адже їм потрібно адаптуватись до нових умов служби, встановити добрі взаємостосунки з членами колективу та звикнути до нової для них діяльності.
16 Січня15:07 м. Дніпро: проведено загальні збори для підведення підсумків за 2018 рік
16-го січня організовано та проведено загальні збори особового складу Дніпровської оперативної зони Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, де було підведено підсумки діяльності за 2018 рік.
16 Січня14:58 Дніпропетроська область: фахівці Служби порятунку закликають дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті
Проведення профілактичних відпрацювань фахівцями ДСНС України є одним із методів боротьби з пожежами у житловому секторі, на яких щодня гинуть та травмуються люди.
16 Січня14:11 м. Жовті Води: рятувальники провели урок безпеки життєдіяльності
Навчання дітей правилам безпечної поведінки є невід'ємною частиною виховання підростаючого покоління. Нажаль, найчастіше причинами дитячого травматизму і трагічних наслідків є пустощі з вогнем, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, ігри на льоду, недотримання заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
16 Січня13:57 м. Павлоград: в підрозділі проведено загальні збори з особовим складом
16 січня в місті Павлоград відбулись загальні збори з особовим складом Павлоградського міськрайонного управління та 6 державного пожежно-рятувального загону, які проводив начальник відділу матеріального забезпечення та експлуатації споруд управління ресурсного забезпечення Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області полковник служби цивільного захисту Сергій Анатолійович Загоруйко.
16 Січня12:29 м. Кривий Ріг: психолог провів вивчення соціально-психологічного клімату
Психологом Кріворізької оперативної зони, було здійснено вивчення соціально-психологічного клімату та стану психологічного забезпечення службової діяльності в 10 державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
16 Січня09:26 Поради рятувальників Дніпропетровщини: як купатися на Водохреща без загрози для здоров’я (ВІДЕО)
Шановні друзі! Вже цієї суботи відзначатиметься одне із великих християнських свят – Водохреща. З кожним роком все більше людей хоче зануритися у хрещенську ополонку. Тож, рятувальники Дніпропетровщини нагадують вам, що ще є трохи часу аби правильно підготуватися до цього дійства, щоб освячена вода принесла тільки здоров’я, задоволення і радість
15 Січня17:39 м. Дніпро: рятувальники розповіли, як запобігти пожежам у побуті
15-го січня інспекторський склад 1-ої державної пожежно-рятувальної частини 8-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з працівниками соціальної служби провели профілактичні бесіди з багатодітними родинами міста Дніпро.
15 Січня16:57 Дніпровський район: вогнеборці провели тактико-спеціальні навчання
15-го січня рятувальники 60-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі у Торгівельному центрі «Метро».
15 Січня16:35 м. Синельникове: фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті
15-го січня вогнеборці Синельниківського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели бесіду вулицями міста Синельникове.
15 Січня16:24 Дніпровський район: проведено загальні збори з керівництвом Головного управління
15-го січня проведено загальні збори особового складу Дніпровського районного сектору та 60-ої державної пожежної-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, де підведено підсумки діяльності підрозділу за 2018 рік.
15 Січня15:57 Криничанський район: рятувальники закликають дотримуватись правил поведінки на зимових водоймах
15-го січня рятувальники 65-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області вирушили в рейд до центрального ставка селища міського типу Кринички, який зазвичай популярний у зимових рибалок, щоб вкотре нагадати громадянам про існуючу небезпеку.
15 Січня15:40 м. Дніпро: співробітники Служби порятунку нагадали мешканцям міста правила пожежної безпеки
15-го січня особовий склад 2-ої державної пожежно-рятувальної частини 8-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області здійснили інформаційно-профілактичну роботу серед мешканців Центрального району міста Дніпро у житловому секторі по вулиці Юрія Савченка.
15 Січня14:52 м. Кривий Ріг: рятувальників Криворізької оперативної зони зібрали для підбиття підсумків діяльності
15-го січня на базі Палацу культури ПрАТ «Південний ГЗК» відбулися збори особового складу рятувальників Криворізької оперативної зони.
15 Січня14:40 м. Кам’янське: психологом проведено вивчення соціально-психологічного клімату
15-го січня зонально закріпленим психологом проведено вивчення соціально-психологічного клімату у 7-ій державній пожежній рятувальній частині 1-го державного пожежно-рятувального загону ДСНС України у Дніпропетровській області.
15 Січня14:28 м. Покров: фахівці ДСНС провели інформаційно-профілактичну роботу з любителями зимової риболовлі
15-го січня рятувальники Покровського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичний рейд серед любителів зимової риболовлі.
15 Січня12:15 м. Марганець: вогнеборці спільно з представниками Національної поліції закликали жителів міста дотримуватись правил безпеки
15-го січня співробітники Марганецького міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та Національної поліції закликали жителів міста дотримуватись правил безпеки у побуті.
15 Січня11:38 м. Дніпро: рятувальники нагадали військовим правила пожежної безпеки (ФОТО. ВІДЕО)
15 січня фахівці Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну бесіду з персоналом Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

    Твіт