ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 8082

Останні новини

23 Жовтня11:02 м. Жовті Води: проведено практично-тренувальні заняття у закладі з масовим перебуванням дітей
20 жовтня, на базі комунального закладу освіти Жовтоводської середньої загальноосвітньої з профільними класами школи №8, співробітниками Жовтоводського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області та адміністрацією об’єкту проведено практично-тренувальні заняття, під час яких відпрацьовано дії у разі виникнення пожежі
20 Жовтня16:40 м. Кам’янське: рятувальники провели екскурсію пожежно-рятувальним підрозділом для учениць ліцею та середньої загальноосвітньої школи
20 жовтня на пізнавально-профорієнтаційну екскурсію до 7 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області завітав колектив дівчат академічного ліцею № 15 та середньої загальноосвітньої школи № 30 міста Кам’янського
20 Жовтня16:35 Синельниківський район: працівники Служби Порятунку нагадали людям правила пожежної безпеки в побуті
Інспекторським складом Синельниківського МРВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області та вогнеборцями 48 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено теоретичне та практичне заняття щодо ліквідації умовної пожежі з працівниками пожежної дружини Синельниківської виправної колонії №94.
20 Жовтня16:06 м. Павлоград: рятувальники провели профілактичні бесіди в школі та вулицями міста
20 жовтня рятувальники 37 державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС в області завітали до школярів загальноосвітньої школи № 8 для проведення інструктивних лекцій щодо безпечної життєдіяльності.
20 Жовтня15:32 м.Верхньодніпровськ: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з мешканцями села Дніпровокам’янка
20 жовтня інспекторський склад Верхньодніпровського районного відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провів масово-роз’яснювальну роботу серед населення с. Дніпровокам’янка з метою запобігання пожежам у житловому секторі в опалювальний період.
20 Жовтня15:16 м. Кам’янське: рятувальники взяли участь у Дні пожежної безпеки в дошкільному навчальному закладі
Питання безпечної життєдіяльності дитини ніколи не втрачає своєї актуальності. Небезпека може чатувати на них як вдома, так і на вулиці, під час перебування у місцях масового перебування, тощо.
20 Жовтня15:00 м. Дніпро: інформаційно-роз’яснювальна робота з працівниками Дніпропетровського обласного лабораторного центру
20 жовтня інспекторський склад 4 державно пожежно- рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провів лекцію та практичне заняття з працівниками державної установи «Дніпропетровський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України».
20 Жовтня14:58 м. Дніпро: інспекторський склад провів профілактичну роз’яснювальну роботу з дошкільнятами
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної та профілактичної роботи, під час Тижнів безпеки життєдіяльності дітей, 20 жовтня інспекторський склад 3 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітав до дошкільного навчального закладу №86.
20 Жовтня14:54 Дніпровський район: проведені показові практично-тренувальні заняття евакуації учнів
20 жовтня 2017 року особовим складом Дніпровського районного сектору та 60-ої державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області були проведені показові практично-тренувальні заняття з евакуації учнів Підгородненського навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи № 3, з демонстрацією техніки та особового складу.
20 Жовтня14:39 м. Кам’янське: вогнеборці провели екскурсію для школярів підрозділом ДСНС міста
19 жовтня на екскурсію до 8 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області завітали учні середньої загальноосвітньої школи № 32 міста Кам’янського.
20 Жовтня14:32 м. Кам’янське: рятувальники познайомили дошкільнят із пожежно- рятувальною справою
19 жовтня малюки дошкільного навчального закладу № 48 «Золотий ключик» міста Кам’янського завітали на пізнавальну екскурсію до вогнеборців 7 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
20 Жовтня12:52 м.Жовті Води: рятувальники провели практичні заняття у навчальному закладі
З метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях, у навчальних закладах міста Жовті Води працівниками ДСНС проводяться показові заходи «Тиждень безпеки дитини».
20 Жовтня12:31 Томаківський район: рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
Навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів правилам безпечної поведінки, формування навичок розпізнавання й оцінки небезпеки, здатності грамотно та чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя в надзвичайних ситуаціях, формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя завжди були і є одним із основних завдань ДСНС України.
20 Жовтня10:55 м. Новомосковськ: в дошкільному навчальному закладі рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
19 жовтня поточного року рятувальники 31 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей та вихователів в дошкільному навчальному закладі № 10 «Дюймовочка» розташованому по вулиці Паланочна в місті Новомосковську.
20 Жовтня10:45 м. Першотравенськ: учні ліцею відпрацювали дії при виникненні терористичного акту
В рамках тижня знань з основ безпечної життєдіяльності 19 жовтня за участю особового складу Першотравенського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, 47 державної пожежно-рятувальної частини та працівника відділу цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Першотравенської міської ради проведено показове практично-тренувальне заняття з евакуацією учнів Державного професійно-технічного навчального закладу «Першотравенський гірничий ліцей».
19 Жовтня17:34 Царичанський район: проведено навчальну евакуацію дітей в загальноосвітній школі та дитячому садочку
19 жовтня 2017 року Царичанським районним сектором Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області в присутності співробітника виконавчого комітету Царичанської селищної ради були проведені теоретичні та практичні заняття з питань евакуації при пожежі в Царичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та дитячому дошкільному навчальному закладі №5 «Вишенька»
19 Жовтня16:08 м. Першотравенськ: діти відвідали пожежно-рятувальну частину
В рамках тижня з основ безпечної життєдіяльності 19 жовтня малеча комунального дошкільного навчального закладу Черемшина завітали в гості до 47 Державної пожежно-рятувальної частини. Сьогодні в них випала можливість побачити пожежний автомобіль зблизька, роздивитися що всередині і навіть посидіти за кермом. Малечі показали пожежно-технічне обладнання та розповіли про професію рятувальника.
19 Жовтня15:00 Дніпропетровська область: відбулась Колегія за підсумками 3 кварталу
19-го жовтня в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області відбулась Колегія за підсумками діяльності підрозділів Головного управління за 9 місяців 2017 року та визначення завдань на 4 квартал.
19 Жовтня12:41 м. Дніпро: з працівниками гіпермаркету «Метро» проведено заняття
18 жовтня особовий склад 1 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області зустрівся з працівниками гіпермаркету «Метро», щоб провести інформаційно-роз’яснювальне та практичне заняття.
18 Жовтня16:10 м. Дніпро: під час Тижнів безпеки життєдіяльності інспектори завітали до багатодітних сімей
18 жовтня на житловому масиві Тополь-2, що розташований на території Шевченківського району міста Дніпро, інспекторський склад 19-ї державної пожежно-рятувальної частини 8-го державно пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області разом з фахівцями із соціальної роботи Центра соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, в рамках Тижнів безпеки життєдіяльності дітей, провели бесіди в багатодітних сім’ях на тему: «Попередження травмування та загибелі дітей під час надзвичайних ситуацій».
18 Жовтня16:09 м. Покров: рятувальники нагадали мешканцям міста як необхідно діяти, якщо пожежа застала в житлі
18 жовтня 2017 року співробітники Покровського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальні бесіди з мешканцями міста Покров, спрямовані на організаційні заходи під час виявлення пожежі, а також що потрібно робити аби не допустити їх у власних помешканнях.
18 Жовтня16:04 м.Нікополь: проведено акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
18 жовтня рятувальники 28 державної пожежно-рятувальної служби з метою навчання дітей безпеці і діям у надзвичайних ситуаціях провели Всеукраїнську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
18 Жовтня16:04 м. Павлоград: проведено заняття з диспетчерським складом Західно-Донбаської оперативної зони
18 жовтня згідно плану проведення занять з диспетчерським складом у 6-му державному пожежно-рятувальному загонs міста Павлоград співробітники Головного управління првоели заняття з диспетчерським складом Західно-Донбаської оперативної зони з прийняттям заліків
18 Жовтня15:55 Солонянський район: рятувальники нагадали студентам правила поведінки при пожежі та при виявленні вибухонебезпечних предметів
18 жовтня співробітники Солонянського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з представниками відділу освіти Солонянської об’єднаної територіальної громади завітали до учнів Солонянського професійного аграрного ліцею, що розташований в смт. Солоне.
18 Жовтня11:07 м. Кривий Ріг: в закладах освіти проведено навчально-тренувальні заняття з евакуацією
У місті Кривий Ріг в кожному з семи районів міста відбулися показові навчально-тренувальні заняття з евакуацією учнів, вихованців та персоналу закладів освіти.

    Твіт