Головна Надзвичайні події7 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Впродовж тижня з 31 липня по 7 серпня на Дніпропетровщині рятувальники ДСНС ліквідували 29 одиниць застарілих боєприпасів

Опубліковано: 07.08.2017, 10:37

245689.jpgПіротехніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області впродовж тижня з 31 липня по 7 серпня знешкодили 24 артилерійських снарядів та 5 мінометних мін часів Другої світової війни.

Так, 31-го липня, у Самарському районі міста Дніпро, на території ПАТ «Інтерпайп Дніпровський  Вторчермет» під час проведення земельних робіт працівниками виявлено 76-міліметровий артилерійський снаряд.

У місті Покров, на території Олександрівської збагачувальної фабрики ПАТ «Покровський гірничо-збагачувальний комбінат» під час обходу території працівником виявлено предмет, схожий на застарілу мінометну міну ММ-105.

У Верхньодніпровському районі, в 2,5 кілометрах на захід від селища міського типу Дніпровське під час пошукових робіт працівниками  Центру по охороні історико-культурних цінностей  виявлено 12 одиниць застарілих боєприпасів. А саме, 9 артилерійських снарядів та 3 мінометні міни.

 

1-го серпня у Новокодацькому районі обласного центру, по вулиці Квітки-Основ’яненко, на відкритій території місцевими жителями виявлено 122-міліметровий артилерійський снаряд. Цього ж дня у Верхньодніпровському районі, в 1,5 кілометрах від селища Заріччя під час пошуку металобрухту місцевим мешканцем виявлено 76-міліметровий артснаряд.

У Софіївському районі, на відстані одного кілометру на північ від селища Олександрівка, на березі місцевого водоймища виявлено мінометну міну, калібру 82 міліметри.

Піротехніки  аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області всі виявлені застарілі боєприпаси знешкодили та знищили на спеціальному полігоні.

 

4-го серпня у Металургійному районі міста Кривий Ріг, по вулиці Бобруйська, на території приватної садиби під час проведення земельних робіт жінка наштовхнулась на металевий предмет, який пізніше було визначено як 152-міліметровий артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

5-го липня у Самарському районі міста Дніпро, на території ПАТ «Інтерпайп Дніпровський  Вторчермет» під час прийму металобрухту було виявлено ще один 76-міліметровий артилерійський снаряд часів війни.

6-го серпня у Центрально-міському районі міста Кривий Ріг місцевою жителькою на відкритій території виявлено 122-міліметровий артилерійський снаряд та в селищі Тернувате Пятихатського району під час випасу худоби жінка знайшла три 76-міліметрових артилерійських снаряди.

Також, 6-го серпня у місті Апостолове діти під час відпочинку на водному каналі знайшли металеві предмети, схожі на застарілі боєприпаси. На місці прибули рятувальники ДСНС, які ідентифікували знайдені предмети як шість застарілих артилерійських снарядів калібру 76 міліметри.

Всі виявлені боєприпаси знищені групою піротехнічних робіт ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Місця подій було обстежено, додаткових вибухонебезпечних предметів виявлено не було.

 

Головне управління ДСНС у Дніпропетровській області звертається до населення з проханням бути пильними, при виявленні невідомих та підозрілих предметів одразу повідомляти за телефонами «101» або «102». Не чіпайте вибухонебезпечні предмети, не намагайтесь самотужки їх знешкоджувати, розпилювати або переміщувати, такі дії можуть призвести до травмування та загибелі! Роз’ясніть своїм дітям про можливу небезпеку!

02.jpg


   
Надзвичайні події
24 Березня01:34 м. Кривий Ріг : рятувальники надали допомогу по вилученню автомобіля швидкої медичної допомоги зі снігу
23 Березня23:43 Апостолівський район: рятувальники вилучили вантажний автомобіль зі снігу
23 Березня23:31 Новомосковський район: рятувальники вилучили вантажний автомобіль зі снігу
23 Березня19:49 м. Дніпро: прибрано льодяну глибу з даху 4-ох поверхового будинку
23 Березня18:06 м. Павлоград: ліквідовано загорання автомобіля
23 Березня17:52 м. Кам’янське: рятувальники надали допомогу по вилученню автомобіля швидкої медичної допомоги зі снігу
23 Березня16:35 м. Дніпро: рятувальники вилучили два вантажних автомобіля (ВІДЕО)
23 Березня14:02 м. Дніпро: надання допомоги по вилученню автомобіля швидкої медичної допомоги зі снігу
22 Березня18:09 м. Кам’янське: рятувальники визволили собаку з пастки
22 Березня17:35 Широківський район: внаслідок пожежі постраждало дві дитини
22 Березня09:48 Криворізький район: надана допомога по відкачуванню води з підвалу районної лікарні
22 Березня07:45 м. Нікополь: внаслідок пожежі загинув чоловік
22 Березня06:58 Дніпропетровська область: рятувальники продовжують надавати допомогу на автошляхах (ОНОВЛЕНО станом на 06:00, 22.03.2018)
21 Березня19:58 ОБЕРЕЖНО БУРУЛЬКИ!
21 Березня17:01 м. Кривий Ріг: внаслідок пожежі загинуло дві людини
Надзвичайні події