Головна Надзвичайні події7 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Впродовж тижня з 31 липня по 7 серпня на Дніпропетровщині рятувальники ДСНС ліквідували 29 одиниць застарілих боєприпасів

Опубліковано: 07.08.2017, 10:37

245689.jpgПіротехніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області впродовж тижня з 31 липня по 7 серпня знешкодили 24 артилерійських снарядів та 5 мінометних мін часів Другої світової війни.

Так, 31-го липня, у Самарському районі міста Дніпро, на території ПАТ «Інтерпайп Дніпровський  Вторчермет» під час проведення земельних робіт працівниками виявлено 76-міліметровий артилерійський снаряд.

У місті Покров, на території Олександрівської збагачувальної фабрики ПАТ «Покровський гірничо-збагачувальний комбінат» під час обходу території працівником виявлено предмет, схожий на застарілу мінометну міну ММ-105.

У Верхньодніпровському районі, в 2,5 кілометрах на захід від селища міського типу Дніпровське під час пошукових робіт працівниками  Центру по охороні історико-культурних цінностей  виявлено 12 одиниць застарілих боєприпасів. А саме, 9 артилерійських снарядів та 3 мінометні міни.

 

1-го серпня у Новокодацькому районі обласного центру, по вулиці Квітки-Основ’яненко, на відкритій території місцевими жителями виявлено 122-міліметровий артилерійський снаряд. Цього ж дня у Верхньодніпровському районі, в 1,5 кілометрах від селища Заріччя під час пошуку металобрухту місцевим мешканцем виявлено 76-міліметровий артснаряд.

У Софіївському районі, на відстані одного кілометру на північ від селища Олександрівка, на березі місцевого водоймища виявлено мінометну міну, калібру 82 міліметри.

Піротехніки  аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області всі виявлені застарілі боєприпаси знешкодили та знищили на спеціальному полігоні.

 

4-го серпня у Металургійному районі міста Кривий Ріг, по вулиці Бобруйська, на території приватної садиби під час проведення земельних робіт жінка наштовхнулась на металевий предмет, який пізніше було визначено як 152-міліметровий артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

5-го липня у Самарському районі міста Дніпро, на території ПАТ «Інтерпайп Дніпровський  Вторчермет» під час прийму металобрухту було виявлено ще один 76-міліметровий артилерійський снаряд часів війни.

6-го серпня у Центрально-міському районі міста Кривий Ріг місцевою жителькою на відкритій території виявлено 122-міліметровий артилерійський снаряд та в селищі Тернувате Пятихатського району під час випасу худоби жінка знайшла три 76-міліметрових артилерійських снаряди.

Також, 6-го серпня у місті Апостолове діти під час відпочинку на водному каналі знайшли металеві предмети, схожі на застарілі боєприпаси. На місці прибули рятувальники ДСНС, які ідентифікували знайдені предмети як шість застарілих артилерійських снарядів калібру 76 міліметри.

Всі виявлені боєприпаси знищені групою піротехнічних робіт ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Місця подій було обстежено, додаткових вибухонебезпечних предметів виявлено не було.

 

Головне управління ДСНС у Дніпропетровській області звертається до населення з проханням бути пильними, при виявленні невідомих та підозрілих предметів одразу повідомляти за телефонами «101» або «102». Не чіпайте вибухонебезпечні предмети, не намагайтесь самотужки їх знешкоджувати, розпилювати або переміщувати, такі дії можуть призвести до травмування та загибелі! Роз’ясніть своїм дітям про можливу небезпеку!

02.jpg


   
Надзвичайні події
22 Серпня10:09 Павлоградський район: триває ліквідація лісової пожежі (ОПЕРАТИВНЕ ВІДЕО, ОНОВЛЕНО, станом на 10:00 22.08.2017)
21 Серпня12:58 м. Кривий Ріг: співробітники служби порятунку врятували 4-х людей
20 Серпня17:13 Петриківський район: ліквідовано лісову пожежу
20 Серпня16:44 м. Дніпро: рятувальники вилучили автомобіль (ВІДЕО)
19 Серпня17:35 Юр’ївський район: ліквідовано пожежу у житловому секторі
19 Серпня15:19 Оперативна інформація щодо ліквідації пожеж поблизу с. Дмитрівка та хутора Самарський у Дніпропетровській області (станом на 14:00)
19 Серпня11:07 м. Дніпро: ліквідовано пожежу на складах вторинної сировини (ВІДЕО, ФОТО ИА"Информатор", ОНОВЛЕНО)
18 Серпня13:32 Дніпропетровська область: ліквідована лісова пожежа (ОНОВЛЕНО, ВІДЕО)
17 Серпня19:20 м. Дніпро: вогнеборці міста ліквідували пожежу на підприємстві з переробки вторинної сировини (ВІДЕО)
17 Серпня17:08 м. Дніпро: водолазами врятовано чоловіка
12 Серпня20:36 Дніпропетровська область: на несанкціонованому сміттєзвалищі ліквідовано масштабну пожежу (оперативна інформація)
10 Серпня19:32 м. Дніпро: пожежа на території підприємства (оперативна інформація - оновлено, ВІДЕО)
10 Серпня15:21 м. Вільногірськ: після ліквідації пожежі виявлено тіло загиблої людини
8 Серпня13:43 у місті Вільногірськ на пожежі загинула дитина
7 Серпня10:37 Впродовж тижня з 31 липня по 7 серпня на Дніпропетровщині рятувальники ДСНС ліквідували 29 одиниць застарілих боєприпасів
Надзвичайні події