Головна Діяльність ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області6 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

м. Дніпро: на Дніпропетровщині пройшли змагання з волейболу серед збірних команд органів та підрозділів ДСНС України Східної зони

Опубліковано: 06.10.2016, 10:57

З 4 по 6 жовтня на базі спортивного комплексу «Динамо» у місті Дніпро проводились змагання з волейболу серед збірних команд органів та підрозділів ДСНС України Східної зони.

До участі у змаганнях прибули 6 команд із Харківської, Полтавської, Сумської, Запорізької та Дніпропетровської областей, а також збірна команда Національного університету цивільного захисту України.

На відкритті змагань учасників привітав начальник Головного управління ДСНС у Дніпропетровські області Андрій Кульбач: «Щиро вітаю гравців команд на Дніпропетровщині! Кожен з вас захищає честь та гідність свого підрозділу на волейбольному майданчику. Тому бажаю вам успіхів у змаганнях та гідно отримати перемогу!».

Кожна команда складалась із 9 гравців чоловіків та тренера-представника.

В запеклій боротьбі рятувальники показали високі результати гри і довели, що кожна з представлених команд гідна перемоги. Але змагання є змагання, тож кубок переможця повинен був дістатися лише одній команді.

За перше місце у фіналі боролись команди Сумської області та Національного університету цивільного захисту України. Гра була дуже напружена та непередбачувана, адже в очному протистоянні зустрілись дві сильні команди. Обидві команди показали найкращі результати. Але переможець все ж визначився. Рятувальники Сумщини виявились більш майстернішими та достойно отримали перемогу.

Після гри відбулося урочисте нагородження призерів змагань. Кожна команда стала володарем диплома та кубку, а гравці нагороджені почесними медалями.

Остаточні ж результати розподілилися наступним чином: почесне перше місце виборола команда Сумської області, друге посіла команда Національного університету цивільного захисту України, а на третьому місці розташувалася команда Полтавської області.

Перемоги даються непросто, але той, хто піднімається на п’єдестал пошани гідний найвищої поваги. Тож, рятувальники Дніпропетровщини вітають переможців змагань та бажають успіхів, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі і нездоланного бажання перемагати!

 

DSC_1114.JPGDSC_1283.JPG

DSC_1117.JPGDSC_1145.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_12001.JPG

DSC_1183.JPGDSC_1184.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_1163.JPGDSC_1194.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_1200.JPGDSC_1160.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_1236.JPG

 

    
Діяльність ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області
10 Січня13:25 Зведений загін рятувальників ДСНС України проводять відновлювальні роботи в зоні АТО
2 Листопада14:35 м. Дніпро: рятувальники поспілкувалися з дітьми про пожежну безпеку
12 Вересня17:08 Рятувальники привітали лісників з професійним святом під час обласних змагань вальників лісу
12 Вересня14:45 м. Дніпро: у Головному управлінні відбулись урочисті заходи, присвячені Дню рятівника
11 Вересня17:41 Дніпропетровська область: рятувальники взяли участь в акції «Твоя кров рятівна»
11 Вересня14:38 м.Дніпро: вихованців дитячого центру навчали фахівці Служби порятунку
11 Серпня15:04 м. Дніпро: серед оперативних зон відбулися змагання з волейболу
2 Серпня17:01 Дніпропетровська область: рятувальники ліквідують наслідки негоди
2 Серпня11:20 Дніпропетровська область: на базі Служби порятунку відбулись 3-денні збори загонів швидкого реагування Червоного Хреста
7 Червня11:08 Сімейний день надзвичайних ситуацій
18 Травня16:47 Обласний фестиваль Дружин юних пожежних
4 Квітня18:12 Дніпро: відбулося урочисте відкриття військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед професійно-технічних навчальних закладів
27 Березня16:19 Волонтери Червоного Хреста, співробітники поліції та рятувальники розповідають, як надавати першу невідкладну допомогу
27 Березня14:41 Спільно із поліцейськими рятувальники проводять заняття з підлітками про безпеку життєдіяльності під час весняних канікул
23 Березня13:58 Рятувальники отримали сучасну пожежно-рятувальну техніку та аварійно-рятувальне обладнання
Діяльність ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області